Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Akademia Online PCUD prowadzi szkolenia, webinary oraz szkolenia specjalistyczne dostosowane do potrzeb współczesnej edukacji. Rozwijając nowoczesne podejście do edukacji Akademia proponuje:

• Webinaria problemowe jednogodzinne
  • Webinaria szczegółowe od 1 do 5 godzin
  • Webinaria promocyjne w kwocie 1 zł lub 5 zł

„Żeby im się chciało chcieć” czyli jak budować motywację wewnętrzną uczniów

„Żeby im się chciało chcieć”  czyli jak budować motywację wewnętrzną uczniów
„Żeby im się chciało chcieć” czyli jak budować motywację wewnętrzną uczniów

Data: 21.09.2021

szt.

Awans zawodowy nauczyciela mianowanego na dyplomowanego

Data: 16.09.2021

Czas trwania: 90 minut