Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Akademia Online PCUD prowadzi szkolenia, webinary oraz szkolenia specjalistyczne dostosowane do potrzeb współczesnej edukacji. Rozwijając nowoczesne podejście do edukacji Akademia proponuje:

• Webinaria problemowe jednogodzinne
  • Webinaria szczegółowe od 1 do 5 godzin
  • Webinaria promocyjne w kwocie 1 zł lub 5 zł
TUS - Trening Umiejętności Społecznych TUS - Trening Umiejętności Społecznych

Data: 25.09.2021 - 26.09.2021

Godzina: 9:00 - 16:30

Czas trwania: 18 godzin ( 2 dni szkoleniowe)

Cena: 350,00 zł
zobacz więcej
Konstruowanie Indywidualnych Programów Edukacyjno - Terapeutycznych- warsztaty- EDYCJA I Konstruowanie Indywidualnych Programów Edukacyjno - Terapeutycznych- warsztaty- EDYCJA I

Data: 10.09.2021