Nauczyciel … Mentor, Partner, czy Towarzysz ?

school-1782427_1920.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Webinarium

Pamiętacie Państwo Pana Kleksa – ekscentrycznego brodacza z pasją do nauki, Anię z Zielonego Wzgórza – szaloną dziewczynę, która zafascynowana swoją nauczycielką sama postanawia pójść w jej ślady, albo Michelle Preiffer – jako nauczycielkę zbuntowanej klasy nastolatków, która za wszelką cenę chce ich wyprowadzić z marginesu społecznego i podnieść samoocenę („Młodzi Gniewni”) ? Tak, to Oni … Nauczyciele, których uwielbiali uczniowie.

W obecnym świecie nie jest łatwo być nauczycielem. Brak szacunku, ciągłe wytykanie ilości dni wolnych, praca z dziećmi, które w domach wysłuchują wszystkiego, co najgorsze o zawodzie nauczyciela i do tego wszystkiego nie słuchają NAS NAUCZYCIELI, a o braku chęci do nauki nawet nie wspomnę. Wypalamy się zawodowo. Pracujemy, bo musimy z czegoś żyć. Ile tak jeszcze pociągniemy?

To co zostaje? Zrezygnować, albo … zmienić sposób myślenia i postępowania. Współczesny nauczyciel to człowiek elastyczny, kreatywny, kochający swoją pracę i dzieci, z którymi pracuje. I tym tematem zajmiemy się na webinarze.


Nauczyciel … Mentor, Partner, czy Towarzysz ?

CELE:

 

Teoretyczne:

- poznanie różnych sposobów podejść do uczniów,

- poznanie kreatywnych metod pracy z uczniami,

- omówienie sposobów komunikacji,

 

Praktyczne:

- stworzenie dekalogu Nauczyciela,

- tworzenie programów wspierających prawidłowe funkcjonowanie ucznia.


Adresaci

  • Nauczyciele,

  • pedagodzy,

  • rodzice dzieci,

  • opiekunowie,

  • terapeuci

 


 

Prowadzący

mgr Małgorzata Stopa - Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno - twarzowej; ciągle podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 14 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl