Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Orzeczenie a opinia z poradni psych. ped. - analiza i interpretacja diagnoz

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Webinarium

Orzeczenia i opinia, to dwa podstawowe dokumenty wydawane przez poradnie psychologiczno - pedagogiczne. Ich zadaniem jest skuteczna pomoc uczniom z trudnościami edukacyjnymi, zaburzeniami zachowania, czy też niepełnosprawnościami. We wspomnianych powyżej wypadkach konieczna jest właściwa diagnoza, która jest podstawą do zbudowania indywidualnego programu lub planu pracy z dzieckiem. Postępowanie diagnostyczne przeprowadza się właśnie w  poradniach psychologiczno-pedagogicznych, a ich wyniki formułuje w postaci opinii lub orzeczenia określającego formy pomocy, z jakich dziecko może(a w przypadku orzeczenia - powinno) skorzystać. Nie zawsze jednak język, którym pisane są dokumenty jest dla nas nauczycieli i pedagogów do końca zrozumiały. Bark zrozumienia diagnozy uniemożliwia przeprowadzenie właściwej pracy z dzieckiem.


Orzeczenie a opinia - analiza i interpretacja

CELE:

 

- zapoznanie z rodzajami orzeczeń i opinii,

- zapoznanie z niepełnosprawnościami, c do których wydaje się orzeczenia,

- analiza różnic  między obydwoma dokumentami,

- nabycie umiejętności rozróżniania wskazań od zaleceń,

- analiza budowy i zapisów zawartych w obydwu dokumentach,

- analiza i interpretacja wybranych zwrotów zawartych w orzeczeniach i opiniach.


Adresaci

  • terapeuci
  • nauczyciele
  • pedagodzy
  • rodzice/ opiekunowie
  • osoby zainteresowane

 

Prowadzący

mgr Małgorzata Stopa - Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno - twarzowej; ciągle podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 14 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (1)

20 października 2020

Bardzo potrzebne takie szkolenie przy tworzeniu dokumentów w pracy z dzieckiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl