Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Praca z maluszkami 0-3 - na co szczególnie zwracać uwagę? Potrzeby, budowanie więzi, normy rozwojowe, zachęcanie do samodzielności i współpracy

child-g704d58dd5_1920.jpg
  • nowe
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20220329104612

Opis

Webinarium

Praca z dziećmi do trzeciego roku życia to nie lada wyzwanie dla ich opiekunów.

Zapraszamy na nasz webinar, podczas którego omówimy, jakie kwestie są najbardziej istotne podczas pracy z maluchami. Na co zwracać szczególną uwagę, pracując w żłobku lub z najmłodszą grupą w  przedszkolu ? Co jest naturalnym etapem rozwoju dziecka, a co wyzwaniem wychowawczym? Czego potrzebują od nas maluchy, aby rozwijać się prawidłowo i nabywać konkretne umiejętności życiowe? Jak je wspierać, by czuły się samodzielne, autonomiczne i bezpieczne? I co na to podejście „Pozytywna Dyscyplina”?


Praca z maluszkami 0-3 - na co szczególnie zwracać uwagę? Potrzeby, budowanie więzi, normy rozwojowe, zachęcanie do samodzielności i współpracy

CELE:

- zapoznanie się z podstawowymi założeniami Pozytywnej Dyscypliny

- wiedza nt. rozwoju i potrzeb dzieci w wieku 0-3

- rola więzi i bycia w relacji z dzieckiem jako warunek jego prawidłowego rozwoju

- wskazanie znaczenia roli nauczyciela/pedagoga w kształtowaniu u uczniów konkretnych umiejętności i kompetencji życiowych

- umiejętność odróżniania potrzeb od zachcianek

- wiedza nt. przyczyn trudnych zachowań dziecka

- wskazówki do pracy z dziećmi i przykłady empatycznych narzędzi , pomocnych w codziennym życiu


Adresaci

  • Nauczyciele,

  • pedagodzy,

  • dyrektorzy,

  • rodzice,
  • opiekunowie
  • wszyscy inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi – w żłobkach, przedszkolach


 Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat.

Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl