Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Techniki rozwijające świadomość emocji u dzieci z ASD

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20201216103042

Webinarium

Głównym tematem webinarium jest nauka osób z ASD rozwijania świadomości swoich emocji poprzez wykorzystanie technik poznawczo – bahawioralnych.

Świadomość swoich emocji jest kluczem do odpowiedniego reagowania w sytuacjach społecznych oraz adekwatnej analizy tych sytuacji.

Umiejętność tę wykorzystuje się przede wszystkim w kształtowaniu własnej tożsamości.

Uczestnicy webinarim uzyskają odpowiednie narzędzia do nauki świadomości emocji oraz nauczą się jak prowadzić psychoedukację na ich temat.

Techniki rozwijające świadomość emocji u dzieci z ASD

Jak rozmawiać z dziećmi na temat emocji.

Jak w odpowiedni sposób prowadzić psychoedukację dotyczącą emocji.

Nauka technik poznawczo – behawioralnych w kontekście radzenia sobie z emocjami.

Jak dobrać techniki adekwatnie do wieku dziecka.

Jak uprawomocnić emocje u dziecka.

• nauczyciele,

• pedagodzy,

• rodzice,

• opiekunowie.

mgr Agata Chromik

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny. Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z ASD. Prowadzi treningi umiejętności społecznych dla dorosłych osób ze spektrum. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Autyzmu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, jak również superwizjach grupowych.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)