Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Wczesna interwencja logopedyczna i wspomaganie rozwoju dzieci

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D8CD-794FC_20210218122003

Opis

Webinarium

Osoby, które zastanawiają się dlaczego podjęcie celowych działań pomocowych odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka i pokonywaniu przez nie trudności, zapraszam serdecznie na webinarium. Podejmiemy temat wczesnej diagnozy, podejścia holistycznego do pacjenta oraz interdyscyplinarnej współpracy ze specjalistami. Zastanowimy się nad różnicą między wczesną interwencją, czyli opieką medyczno- rehabilitacyjno- terapeutyczną, a wczesnym wspomaganiem rozwoju, czyli działaniami rewalidacyjno- wychowawczych. Temat zgłębię na przykładzie dziecka z wadą twarzoczaszki – obustronnego rozszczepu wargi i podniebienia na materiale z okresu płodowego do ukończenie siódmego roku życia z uwzględnieniem szczególnie interwencji logopedycznej.


Wczesna interwencja logopedyczna i wspomaganie rozwoju dzieci

CELE:

Teoretyczne: np.: 

Wyjaśnienie terminów wczesna interwencja logopedyczna i wczesne wspomaganie rozwoju

Zwrócenie uwagi na to, kto może starać się o zajęcia z WWRD finansowane ze środków oświatowych                                   

Poznawcze:

Zaprezentuje z jakimi specjalistami warto podjąć współpracę w celu postawienia trafnej diagnozy

Przedstawię ogólne aspekty rozwoju dziecka oraz krótko omówię na co zwrócić szczególną uwagę

Utylitarne (praktyczne): 

Przedstawię na przykładzie dziecka z wadą twarzoczaszki model współpracy ze specjalistami ,oraz proces wsparcia dla dziecka

Wyjaśnię dlaczego jest to istotne i jaką odgrywa rolę.


Adresaci

  • Rodzice,
  • nauczyciele,
  • logopedzi,
  • pedagodzy,
  • opiekunowie

 

Prowadzący

mgr Patrycja Juraszczyk 

Logopeda, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, Praktyk Poziom I Metody Tomatisa, certyfikowany diagnosta narzędzi KOLD i KOSF wyd. Komlogo, logopeda Niepublicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Akademia Relacji

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl